ימים
שעות
דקות
שניות

072-3911143

קליק להזמנה טלפונית ומידע נוסף

משלוח חינם בקנייה מעל 400 ₪

משלוח חינם בקנייה מעל 400 ₪

למה ילדים אוהבים לשחק עם בובות ולמה זה חשוב?

עולם שלם בובות בובת שמיכי בובת מעבר והציוד הנלווה עגלה, בית בובות מיטת בובה כלי אוכל חשובים להתפתחות תקינה של ילדינו.
בובה ראשונה היא -בובת שמיכי, או בובת מעבר. כשהתינוק נולד הוא חושב ומרגיש שהוא ואמו הם ישות אחת. בהמשך מתחיל להבין כי הוא והאם, הם שתי ישויות נפרדות. הבובה מסמלת את אמו ומפצה אותו על התיסכול והכאב.. לרב הילדים נפרדים בעצמם מבובת המעבר, אך זו עוזרת בשעות קשות כמו הסתגלות לגן, שעת פרידה ועוד…
·
ובכלל למה ילדים אוהבים לשחק בבובות, ומדוע זה כל כך חשוב?
המשחק הדמיוני עבור ילדים הוא הדרך לחשוב, לעבד ולהתמודד עם עולמם הרגשי. לילדים צעירים אין עדיין את היכולת לעשות עיבוד פנימי של חוויותיהם, יכולת שדורשת בגרות ומודעות עצמית, לכן הם נוטים להחצין את חוויותיהם הפנימיות ולגלם אותם בעולם החיצוני באמצעות בובות, צעצועים, תחפושות, חברים, בני משפחה ושאר עזרים…
הגורם המרכזי ביכולת המשחק המופלאה שיש לילדים הוא הזרימה החופשית שבין שני העולמות – עולם הדמיון ועולם המציאות. אצל ילדים המחיצות הנוקשות שבין מציאות לדמיון טרם הוקמו והמציאות והדמיון ביחד מזינים את עולמם הפנימי. בהדרגה, ככל שהילדים גדלים ויכולת ההבנה שלהם מתפתחת, ההפרדה של העולם למציאות ולדמיון מתחילה להתרחש, אולם כישרון המשחק נובע מהגמישות המחשבתית של הילדים, שאינם מבקשים מעצמם להחליט אם הם חושבים במונחים של מציאות או דמיון.
(טלי איסרוב, פסיכולוגית קלינית מומחית)
כדי להעשיר את משחקי הדימיון אפשר להוסיף מוצרים נילווים לבובות, מיטה, עריסה, עגלה, בגדים, כלי אוכל, בית בובות ועוד….גפ קופסאות פלסטיק, כפיות ומוצרים קיימים – יעדו את העודה.
נסו להשתתף עם ילדיכם במשחקי דימיון, יכולה להיות חוויה נהדרת, אם הילד מסרב לשתף אתכם במשחקי הדימיון עם הבובות- וותרו ונסו שוב במועד אחר.

באפרוחי מבחר בובות.
לחצו על הלינק להתרשמות וקנייה goo.gl/Sha1hS